Gals Surfiklubi

Klubist


Surfiklubi Gals Harku Tänapäeva inimene on sunnitud ise lahendama oma probleeme, mis puudutavad tema olemuse eesmärke. Noore inimese eripärade määramine ja tema esimesed sammud sõltuvad keskkonnast. Kõige efektiivsem motivatsioonivahend noortele on hobi.


Meie programmi põhimõtteks on promoda just sellist purjespordiklassi nagu surf ehk purjelaud.


Surfiklubi Gals alustas oma tegevust 1998-l aastal. Igal aastal liitub meie surfiklubiga uusi spordihuvilisi, kes saavad alustada purjelaua vallutamisega ja paljude jaoks jääb purjesport kindlaks harrastuseks ja lemmiktegevuseks aastateks.


Meie surfiklubi asub Harku järvel (vaata surfiklubi asukohta), kus noored purjesportlased omandavad kerged purjelaua ja lohe juhtimise aabitsatõed, tutvuvad purjeteooria elementidega, võistlevad ja võtavad osa klubiüritusest. Selle kõigega tugevdavad nad enda tervist, tõstavad töövõimet ning kasvatavad iseloomu.


Surfiklubi Gals Harku Surfiklubi on avatud aastaringselt. Põhitegevus toimub puhkepäevadel ja koolivaheajal, millal noored tegelevad purjespordiga. Õppetöö ajal on treeningud kolm korda nädalas. Muul ajal oleme ujulas. Ilmast olenevalt osalevad surfiklubi liikmed regulaarselt mere trennidel, võtavad osa klubivõistlustest ja Eesti Purjelaua Liidu võistlustest. Talveperioodil, detsembrist aprillini, tegeletakse purjesuusatamise, jääpurjetamisega, lohede ja mäesuuskadega.


Me oleme väga tänulikud Spordi- ja Noorsooametile, mis viimaste aastate jooksul on lahkelt aidanud meid rahaliselt. Siirad tänusõnad on meie ustavatele abistajatele, kelle abita paljud meie probleemid jääksidki lahendamata: Galinale ja Vadimile Malenko, Vitali Drozdovile, Aleksander Kolodiyle.